TV Programma

LTV1 programma

08:35 Mīlas viesulis 9
09:35 Vai Rīga jau gatava?
09:55 Turcijas prezidenta Redžepa Tajjipa Erdogana oficiālā vizīte Latvijā
10:20 Aculiecinieks
10:35 Top-Shop piedāvā
10:50 Sastrēgumstunda
12:05 Province
12:40 Kas var būt labāks par šo?
13:15 Zebra
13:35 Top-Shop piedāvā
14:00 Kas te? Es te!
14:35 Ciemiņš virtuvē
15:05 Top-Shop piedāvā
15:20 Mīlas viesulis 9
16:20 Kaķi
17:10 Diskusija 100 g kultūras
18:00 Dienas ziņas
18:24 Kultūras ziņas
18:33 Sporta ziņas
18:38 Laika ziņas
18:42 Ceturtā studija
19:07 Sporta ziņas
19:12 Laika ziņas
19:15 Ciemos
20:00 Ciemiņš virtuvē
20:30 Panorāma
20:59 Sporta ziņas
21:08 Laika ziņas
21:15 LV jaunatklāšanas raidījums TE!

LTV7 programma

07:00 Segodņa utrom
08:35 Muhtars atgriežas - 2
09:30 Mana ģimene
10:35 Šefpavārs līdzņemšanai
11:30 TV Mozaīka
11:50 Laiks uzņēmējiem
12:10 Vārds uzņēmējiem
12:30 Attīstības kods
12:50 LTV - 60
15:30 Projekts Nākotne
16:00 Mana ģimene
17:05 Muhtars atgriežas - 2
18:00 Segodņa večerom
18:25 Sporta ziņas
18:29 Laika ziņas
18:35 Bez obid
19:05 Šefpavārs līdzņemšanai
20:05 Kamerūna
20:40 Kāpēc nabadzība? Saules mātes
21:40 Ātruma cilts

LNT programma

06:45 Šodien novados
07:00 LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”
09:00 Dzīvīte
09:35 Televeikala skatlogs
09:50 Okšķeris
13:00 Sirds melodija
14:00 LNT Dienas ziņas
14:20 Televeikala skatlogs
14:35 Precamies!?! 2
15:40 Nemelo man! 2
16:50 Mīlestība nekad nebeidzas
17:50 Ziņas sešos
18:00 Kārdinājuma varā
20:00 LNT Ziņas
20:30 Sporta un laika ziņas
20:35 Basketbols TV
20:40 Degpunktā 4
21:15 Lauku sēta

TV3 programma

07:10 Spēka reindžeri: megaspēks
07:40 Transformeri: tālākā cīņa 2
08:00 Dzīves krustcelēs 4
09:00 Medikopters 4
10:05 Ekstrasensu cīņas 14
11:40 Betija Vaita un vecie ērmi
12:10 Ūsainā aukle
12:40 Ūsainā aukle
13:10 Spēka reindžeri: megaspēks
13:45 Transformeri: tālākā cīņa 2
14:05 Radīti skatuvei 4
15:05 TV zvaigzne” dienasgrāmatas
15:40 UgunsGrēks 12
16:15 UgunsGrēks 12
17:00 Rozenheimas detektīvi
18:00 Dzīves krustcelēs 4
19:00 TV3 Ziņas
19:30 Bez Tabu
20:20 UgunsGrēks 12
21:00 Kings un Maksvela